Uczciliśmy Jubileusz 100-lecia Pani dr Wandy Półtawskiej w Krakowie 8.11.2021 koncertem-benefisem „Siła Miłości”

fot. Edyta Dufaj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za tak liczny udział w koncercie „Siła Miłości” dedykowanym Pani dr Wandzie Półtawskiej w 100-lecie urodzin. Wielu z Szanownych Uczestników spotkania przyjechało z odległych rejonów Polski, za co im szczególnie serdecznie dziękujemy. Dziękujemy Paniom Dyrektorkom Memorial Ravensbrück Museum za przybycie z Miejsca Pamięci w Ravensbrück. Dziękujemy za pełne serdeczności, uznania i podziwu słowa dla dokonań Szanownej Jubilatki przekazywane w adresach gratulacyjnych.

Dziękujemy za oprawę muzyczną wspaniałym artystom zespołu Piwnicy św. Norberta pod kierownictwem Stefana Błaszczyńskiego, a Solistkom z Warszawy, Łodzi i Krakowa za niezwykle wzruszający przekaz przeżyć Więźniarek KL Ravensbrück – niepokoju, miłości do bliskich, tęsknoty, nadziei na powrót do Polski, do swoich domów – w interpretacji Ich wierszy.

Dziękujemy uczniom i dzieciom, które towarzyszyły rodzicom i w tak wzruszającej formie składały życzenia Czcigodnej Jubilatce. Dla Pani Doktor, młodzież jest nadzieją na przyszłość, na odnowienie „elity narodu”.

Więcej podziękowań, relacje mediów, galerie zdjęć na stronie Stowarzyszenia:

http://www.rodzinaravensbruck.pl/index.php/2021/11/12/uczcilismy-jubileusz-100-lecia-pani-dr-wandy-poltawskiej-w-krakowie-8-11-2021-koncertem-benefisem-sila-milosci/

To była wyjątkowa uroczystość i cieszymy się, że tak godnie i w tak życzliwej atmosferze uczciliśmy naszego Honorowego Gościa Panią dr Wandę Półtawską, której ważne przesłanie zabraliśmy, zachowaliśmy w naszych sercach na kolejne dni, miesiące, lata naszego życia.

Dla tych z Państwa, którzy nie mogli uczestniczyć osobiście w koncercie, jest możliwość odsłuchania całej uroczystości:

Z wyrazami szacunku organizatorzy Koncertu

Andrzej Róg, prezes Stowarzyszenia „Prawy Brzeg”

Elżbieta Kuta, prezes Stowarzyszenia „Rodzina Więźniarek Niemieckiego Obozu Koncentracyjnego Ravensbrück”

 

 

Galeria zdjęć autorstwa Edyty Dufaj: KLIKNIJ TUTAJ

13 listopada, 2021 in Aktualności

Comments are closed.