Młodzi są moją nadzieją – podziękowanie

Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom, jakie postawiły organizowane w Krakowie Światowe Dni Młodzieży, przy wsparciu Gminy Miejskiej Kraków, Teatru Ludowego w Krakowie, Komitetu ŚDM i Parafii „Arka Pana” w Nowej Hucie, zrealizowaliśmy projekt „Młodzi są moją nadzieją”-  widowiska, które ma za zadanie przedstawić osobę św. Jana Pawła II- Jego życie i kapłańską posługę na ziemi krakowskiej.

Czerpiąc z autobiograficznych tekstów i poezji Karola Wojtyły, a także pieśni stworzonych w oparciu o Jego teksty, korzystając z talentu krakowskich artystów zbudowaliśmy historię człowieka, który z niewielkiego miasteczka, dotkliwie naznaczony przez los i historię, wytrwale realizując postawione przed sobą cele i wartości, dochodzi do godności papieskiej.

Chcemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy włożyli osobisty wkład w przygotowanie koncertu "Młodzi są moją nadzieją", ofiarując swój czas, talent i dobre serce.

Dziękujemy również publiczności, która owacją na stojąco przyjęła nas w Kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie- popularnej "Arce Pana".

Dziękujemy serdecznie i mamy nadzieję do zobaczenia!
 

W koncercie udział wzięli:

Wiktoria Węgrzyn, Piotr Pilitowski, Jan Nosal, Karol Polak 

aranże, trąbka, instrumenty klawiszowe: Dawid Sulej Rudnicki

organy: Tomasz Kuc

scenariusz i reżyseria: Paweł Kumięga 

MSMN3

 

MSMN2

 

MSMN1

 

MSMN

 

 

 

 

 

 

 

 

06 sierpnia, 2016 in Projekty